KTM SX-E 5
Aasta:
2025
Asukoht:
Tartu
Täiselektriline KTM SX-E 5 sobib ideaalselt nii noorele alustavale kui ka kogenud võidusõitjale.
KTM SX-E 5 on võimekas elektriline krossimootorratas lastele vanuses 7–12 aastat, kes otsivad rohkem jõudlust ja tõsisemaid treeningvõimalusi. Selle mudeli täiustatud vedrustus, reguleeritav võimsus ja vaikne elektrimootor võimaldavad turvalist ja professionaalsel tasemel sõidukogemust. Ideaalne valik noorele krossihuvilisele, kes soovib areneda ja võistelda.
6390 €
Küsi pakkumist
Tehnilised andmed
MOOTOR
| ELEKTRIMOOTOR | 48V BLDC Rootoriga |
| MAX POWER | 5kW @ 3.900 RPM |
| AKU | 21Ah |
| JAHUTUS | Vedelikjahutus |
| LAADIJA | Kiirlaadija 5A @ 230V (AC) |
RAAM
| RAAM | Kroom-Molybdeen toruraam |
| TAGARAAM | Teras |
| ESIAMORT | WP-USD XACT35 Ų 35 mm |
| TAGAAMORT | WP XACT-monoshock |
| AMORDIKÄIK EES/TAGA | 205/185 mm |
| ESIPIDUR | Ketaspidur Ų 160 mm |
| TAGAPIDUR | Ketaspidur Ų 160 mm |
| KLIIRENS | 252 mm |
| SADULA KÕRGUS | 665 mm |
Vaata kõiki omadusi