KTM SX-E 3
Aasta:
2025
Asukoht:
Tartu
Täiselektriline KTM SX-E 3 sobib ideaalselt noorele algajale sõitjale vanuses 4-8 eluaastat.
KTM SX-E 3 on suurepärane elektriline krossimootorratas noortele sõitjatele vanuses 4–8 aastat. See vaikne ja heitmevaba mudel pakub sujuvat jõuülekannet, reguleeritavat istumiskõrgust ja mitut sõidurežiimi, mis sobivad nii algajatele kui ka edasijõudnutele. SX-E 3 on ideaalne valik lapsele, kes soovib alustada turvaliselt, kuid stiilselt tõsisema krossisõiduga.
4650 €
Küsi pakkumist
Tehnilised andmed
MOOTOR
| ELEKTRIMOOTOR | 48V BLDC Rootoriga |
| MAX POWER | 5kW @ 3.900 RPM |
| AKU | 21Ah |
| JAHUTUS | Vedelikjahutus |
| LAADIJA | Kiirlaadija 5A @ 230V (AC) |
RAAM
| RAAM | Kroom-Molybdeen toruraam |
| TAGARAAM | Teras |
| ESIAMORT | WP-USD XACT35 Ų 35 mm |
| TAGAAMORT | WP XACT-monoshock |
| AMORDIKÄIK EES/TAGA | 144/133 mm |
| ESIPIDUR | Ketaspidur Ų 160 mm |
| TAGAPIDUR | Ketaspidur Ų 160 mm |
| KLIIRENS | 152 mm |
| SADULA KÕRGUS | 555 mm |
Vaata kõiki omadusi