KTM 890 ADVENTURE
Aasta:
2024
Asukoht:
Tartu
Kampaania pakkumine 10% sissemaks / 24 kuud / 0% INTRESS
Kui sa otsid suure jõudlusega mootorratast mis on kerge ja kompaktne ning viib sind edasi, kui asfalt lõppeb ja kruus algab siis ära otsi edasi.
KTM 890 Adventure 2024 on seiklusmootorratas, mis pakub tasakaalu võimsuse, mugavuse ja maastikuvõimekuse vahel. Selle kahe silindriga paralleelmootor, arenenud elektroonikasüsteemid ja reguleeritav vedrustus muudavad iga sõidu sujuvaks ja nauditavaks – olgu see asfaldil või metsateel. Ideaalne valik pikemateks seiklusteks ja avastamissõitudeks neile, kes otsivad jõulist ja usaldusväärset reisikaaslast.
Standardvarustuses:
MTC (veojõukontroll kaldeanduriga)
Kurvi ABS
Offroad ABS
13625 €
15625 €
Küsi pakkumist
Tehnilised andmed
MOOTOR
| MOOTOR | 2 silindrit, 4 takti |
| KUBATUUR | 890 cc |
| VÕIMSUS | 77 kW (103 hp) |
| STARTER/ | Elektristarter |
| KÄIGUKAST | 6 käiku |
| JAHUTUS | Vedelikjahutus |
| SIDUR | PASC™ antihopping clutch, mechanical |
| SÜÜDE | Bosch EMS RBW |
RAAM
| RAAM | Kroom-Molybdeen toruraam |
| TAGARAAM | Teras |
| JUHTRAUD | Aluminium, Ų 26/22 mm |
| ESIAMORT | WP APEX 43 |
| TAGAAMORT | WP APEX-monoshock |
| AMORDIKÄIK EES/TAGA | 200/200 mm |
| ESIPIDUR | Ketaspidur 320MM |
| TAGAPIDUR | Ketaspidur Ų 260MM |
| ABS | Bosch 9.1MP Two Channel |
| KLIIRENS | 233 mm |
| SADULA KÕRGUS | 840/860 mm |
| KÜTUSEPAAGI MAHT | ~ 20 L |
| KAAL | ~196 kg (ilma kütuseta) |
Vaata kõiki omadusi