KTM 390 ADVENTURE R 2026
Aasta:
2026
Asukoht:
Tartu
KTM 390 ADVENTURE R on loodud tõsiseks maastikuseikluseks. Uus 399 cm³ ühesilindriline mootor, 21” esiratas, 18” tagaratas ja reguleeritav WP XPLOR vedrustus pakuvad kindlust ja kontrolli ka kõige raskematel radadel. Tänu Offroad ABS-ile, kurvieelisega MTC-le ja kergele raamile sobib see ratas ideaalselt nii tehniliseks maastikusõiduks kui ka pikemateks matkaseiklusteks.
7710 €
Küsi pakkumist
Tehnilised andmed
MOOTOR
| MOOTOR | 1 silinder, 4 takti |
| KUBATUUR | 398.7 ccm |
| VÕIMSUS | 32 kW |
| STARTER/ | Elektristarter |
| KÄIGUKAST | 6 käiku |
| JAHUTUS | Vedelikjahutus |
| SIDUR | PASC™ antihopping clutch, mechanical |
| SÜÜDE | Bosch EMS RBW |
RAAM
| RAAM | Terasraam, pulbervärvitud |
| TAGARAAM | Teras |
| JUHTRAUD | Aluminium, Ų 26/22 mm |
| ESIAMORT | WP APEX 43 |
| TAGAAMORT | WP APEX-monoshock |
| AMORDIKÄIK EES/TAGA | 230/230 mm |
| ESIPIDUR | Ketaspidur 320MM |
| TAGAPIDUR | Ketaspidur Ų 230MM |
| ABS | Bosch 9.1MP Two Channel |
| KLIIRENS | 272 mm |
| SADULA KÕRGUS | 870 mm |
| KÜTUSEPAAGI MAHT | ~ 14.5 L |
| KAAL | ~165kg (ilma kütuseta) |
Vaata kõiki omadusi