KTM 300 EXC SIX DAYS 2026
Aasta:
2026
Asukoht:
Tartu
KTM 300 EXC SIX DAYS on 100% READY TO RACE Enduro relv, mis on ehitatud vastu pidama ja võitma FIM International Six Days of Enduro (ISDE) karmides tingimustes.
12650
Küsi pakkumist
Tehnilised andmed
MOOTOR
| MOOTOR | 1 silinder, 4 takti |
| KUBATUUR | 293.2 cc |
| STARTER/ AKU | Elektristarter |
| JAHUTUS | Vedelikjahutus |
| SIDUR | Brembo hüdrauliline DDS märgsidur |
| SÜÜDE | Keihin EMS |
RAAM
| RAAM | Kroom-Molybdeen toruraam |
| TAGARAAM | Aluminium |
| ESIAMORT | WP-USD Xplor Ų 48 mm |
| TAGAAMORT | WP Xplor PDS |
| AMORDIKÄIK EES/TAGA | 300/310 mm |
| ESIPIDUR | Ketaspidur Ų 260 mm |
| TAGAPIDUR | Ketaspidur Ų 220 mm |
| KLIIRENS | 347 mm |
| SADULA KÕRGUS | 963 mm |
| KÜTUSEPAAGI MAHT | ~ 9 Liitrit |
| KAAL | ~104.7 kg (ilma kütuseta) |
Vaata kõiki omadusi